Pečovatelská služba

foto 7Pečovatelská služba zajišťuje pro Litoměřice a blízké okolí tyto služby:

Poskytujeme kvalitní pečovatelskou službu v domácnostech osob, které tuto službu potřebují. Služba je prováděna na základě uzavřené smlouvy a vytvořeného individuálního plánu, který se přizpůsobuje individuálním potřebám žadatele. Služba je poskytována celoročně včetně svátků 7:00 - 21:00 hodin.


 

Tříkrálová sbírka v plném proudu
7. ledna 2022 Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka v plném proudu

V těchto dnech vyráží historicky rekordní počet skupin tři králů do ulic Město Litoměřice. Děkujeme našim dárcům. Děkujeme dětem, které nádherně zpívají a pomáhají s největší sbírkou v ČR. Děkujeme dobrovolníkům a zaměstnancům, kteří vyrazili do ulic popřát všem dobrým lidem štěstí zdraví v novém roce. Musime se podělit o krásné pocity, panuje zde nádherná nálada, cítíme vřelost, vděk a úctu a MY vám ze srdce děkujeme.

Pečovatelská služba
17. prosince 2021 Obecné články

Pečovatelská služba

Terénní pečovatelské služby, jsou poskytovány převážně přímo v domácnosti, případně v místě pobytu uživatele, na základě jeho aktuální potřeby. Výhodou pečovatelské služby je to, že člověk zůstává ve svém přirozeném a známém prostředí.

Profesionální rozvoj ve službách Charity Litoměřice
11. prosince 2021 Obecné články

Profesionální rozvoj ve službách Charity Litoměřice

S růstem ambulantní specializované paliativní péče v našich službách souvisí také potřeba zajištění kvalitního dlouhodobého profesního rozvoje v sekci pečovatelů a zdravotníků. 

Charita Litoměřice se vzdělávala a inspirovala v Dánsku
19. listopadu 2021 Obecné články

Charita Litoměřice se vzdělávala a inspirovala v Dánsku

Charita Litoměřice se v tomto týdnu zúčastnila zahraniční cesty do Dánska. Účelem studijní cesty bylo sbírat náměty a inspiraci v péči o seniory. Pokud se totiž máme zlepšovat, tak se musíme učit od těch nejlepších, což sociální péče v Dánsku bezesporu představuje.

Ocenění Naděždy Kejkrtové
20. října 2021 Obecné články

Ocenění Naděždy Kejkrtové

S velkou radostí oznamujeme, že dnes proběhlo udělení Ceny Charity Česká republika za rok 2020 a 2021. Ocenění za kvalitní a záslužnou práci v charitním díle získala i naše Naděžda Kejkrtová z Charity Litoměřice. Je to pro nás velká čest, pochlubit se kvalitními pracovníky a kvalitní záslužnou prací.

Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Sociální pracovník
9. října 2021 Obecné články

Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Sociální pracovník

Máte chuť pracovat v terénní pečovatelské službě a pomáhat lidem v domácím prostředí? Nyní se Vám otvírá příležitost. Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici sociální pracovník do Pečovatelské služby.