Pečovatelská služba

foto 7Pečovatelská služba zajišťuje pro Litoměřice a blízké okolí tyto služby:

Poskytujeme kvalitní pečovatelskou službu v domácnostech osob, které tuto službu potřebují. Služba je prováděna na základě uzavřené smlouvy a vytvořeného individuálního plánu, který se přizpůsobuje individuálním potřebám žadatele. Služba je poskytována celoročně včetně svátků 7:00 - 21:00 hodin.


 

Pečovatelská služba je to pro vás
28. ledna 2023 Obecné články

Pečovatelská služba je to pro vás

Pečovatelská služba je tam, kde už síly nestačí. Dámy z terénní pečovatelské služby, mají náročnou práci, ale jejich péče je nepostradatelným článkem v kontextu dlouhodobé péče.  Jsou profesionálními parťáky neformálních pečovatelů tj. rodin.

Charita Litoměřice prezentovala projekt Living Lab
17. listopadu 2022 Obecné články

Charita Litoměřice prezentovala projekt Living Lab

Charita Litoměřice se dne 16.11.2022 zúčastnila jednání Digital health platformy a diseminační konference D-CareDigital v Inovačním centru Ústeckého kraje, na kterém ředitelka Mgr. Karolina Wankovská, DiS. prezentovala naše zkušenosti v oblasti inovací, asistivnich technologií a technologií eHealth z praxe, které se snažíme realizovat v rámci našeho projektu Living Lab.

Charita Litoměřice otevírá  ŽIVÉ TESTOVACÍ CENTRUM - LIVING LAB
1. listopadu 2022 Obecné články

Charita Litoměřice otevírá ŽIVÉ TESTOVACÍ CENTRUM - LIVING LAB

Jedná se o asistivní technologie a technologie eHealth v domácím prostředí. V rámci Living Labu se budou testovat technologie, než se rozšíří do běžné praxe. Zaměřují se na snížení rizika života opečovávaného a pečujícího v aktivitách denního života. Důležitá je jejich zpětná vazba od osob, kteří vstoupí do projektu jako do živé laboratoře, a pomáhají tak dalšímu rozvoji funkčních technologíí v přirozeném prostředí domácnosti.

Charita Litoměřice slavnostně převzala novou flotilu elektroaut
6. září 2022 Obecné články

Charita Litoměřice slavnostně převzala novou flotilu elektroaut

V pondělí 5. září 2022 se od 10 hodin na Střeleckém ostrově konalo Slavnostní předání nových elektromobilů terénní pečovatelské službě Charity Litoměřice. 

Přednáška o Kyrgyzstánu
28. března 2022 Obecné články

Přednáška o Kyrgyzstánu

Ve středu 23. března bylo pro klienty Domova na Dómském pahorku přichystáno poutavé povídaní o Kyrgyzstánu. O této zemi s panenskou přírodou přednášel zaměstnanec Charity Litoměřice pan Alexandr Ivanov a účast byla opravdu hojná. 

Litoměřické Integrované centrum pro neformální pečovatele bylo prezentováno na konferenci v Praze
23. března 2022 Obecné články

Litoměřické Integrované centrum pro neformální pečovatele bylo prezentováno na konferenci v Praze

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky pořádala dne 22.3.2022 Konferenci pro terénní a ambulantní služby v Paláci Charitas v Praze. Charita Litoměřice zde prezentovala své Integrované výcvikové centrum pro neformální pečovatele.