Chci se stát pravidelným dárcem

Dárci nám pomáhají plnit sny

Míst v domovech pro seniory s demencí je málo. Celodenní specializovanou péči a podporu, kterou potřebují, jim jejich blízcí často nemohou poskytnout doma. V Charitě Litoměřice sníme o novém domově, který tuto péči nabídne.

Většinu prostředků na splnění našich snů, žádáme z dotací evropské unie, ale spoluúčast žadatele  neziskového typu při výstavbě je náročná. Potřebujeme dárce.
I díky vaší pomoci se mohou tyto sny rodinám našich klientů splnit.

Vaše pravidelné dary budou pomáhat lidem trpící duševní chorobou. Sami si určete výši příspěvku a kdykoliv můžete skončit. Jen díky dárcům můžeme otevírat nové domovy a rozšiřovat naše služby. Pravidelně si Vámi budeme psát, jak vaše dary pomáhají. 

Dárci obvykle přispívají 200, 300 nebo 500 Kč měsíčně formou trvalého příkazu. Výši daru je možné kdykoli změnit nebo dárcovství přerušit. Každý rok vám zašleme potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit daňový základ. Dárci jsou pro nás součástí rodiny. Přesně tak se o ně i staráme.

Pokud jste se rozhodli, podpořit novou výstavbu domova pro osoby s chronickým onemocněním je možné přispět na konto: 295030118/0300, variabilní symbol 138.

 

 

Prosíme o vyplnění formuláře pro dárce za účelem zaslání potvrzení o daru.